VIDEOLOOD

VIDEOLUGU: TOITLUSTUSES PEAB MÕTE ERGAS OLEMA

Rõõm, kui kellelgi läheb raskel ajal kui mitte hästi, siis vähemalt on nina veepeal. Elvas on üks selline rahva seas populaarne toidukoht „Elva Keegel ja Resto”.

Jutu hakatuseks tõdes Anari Niinemets, et vastu tulles inimeste soovidele, pidi muutma lahtiolekuaegu. Nüüd ollakse esmaspäevast neljapäevani avatud südapäevast kuni kuueni õhtul, reedeti ja laupäeviti 12-20-ni ja pühapäeviti kella 12-18-ni. Nõudlust on ja kui klient telli, tuleb teenindada.

Anari kinnitusel on nad sortimenti laiendanud ja menüüsse on lisandunud suppe kui päevapraade. „Suppe ei ole meie majas kunagi olnud, aga nüüd tõime selle oma menüüsse. Praegu pakume brokkoli-juustusuppi. Täna on päevapraeks hakksnitsel kartuliga ja nõudlust on. Köök töötab pingsalt, esitatud tellimused, saab täidetud. Üritame iga päev lisada midagi uut,” konstateeris Anari.

Elu on kolinud veebi ja seal on tellimustega kogu aeg tipptund. Ligi 80 protsenti tellimistest käib täna veebi kaudu ja see number suureneb pidevalt. „Kui alustasime, käis müük akna kaudu, aga nüüd seal enam järjekorda ei ole, ega tohigi olla. Peab olema distants 2 meetrit. Rahvas on veebis tellimise omaks võtnud.”

Veebis tellimine on Anari sõnul lihtne. Valid välja sobiva toote, kinnitad ostukorvi ja maksad ära ning söök toimetataksegi kulleriga koju.

„Nüüd on võimalus tellida ka järgmiseks või ülejärgmiseks päevaks,” märkis Niinemets. Toitlustusäris peab mõte pidevalt ärgas olema. „Hakkame pakkuma nädalavahetustel ka kokteile. Mulle tundub, et see ei ole Eestis siiani väga aktiivselt levinud. Igal juhul teeme algust ja vaatame kuidas vastu võetakse.“

Anari Niinemetsa kinnitusel on nädalavahetustel käibed suuremad, kui seda on argipäevadel. „Kõik oleneb nii huvitav, kui see ka ei ole – ilmast. Kui väljas on ilus, siis tellitakse vähem, kui sajab vihma või lörtsi, on palju tellimusi. Keegi ei taha, siis välja tulla.”

Anari kinnitusel peab köögimeeskond tellimuste laviinile vastu.  „Oleme siin kõik väljaõppinud ja tööd ei karda.”

Lähemalt vaata videointervjuust.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button