VIDEOLOOD

VIDEOLUGU: TEGUTSEME VÕIMALUSTE PIIRIDES

Viimastel aastatel on Elva kesklinna välisilme oluliselt muutunud. Eelmisel suvel vältasid Kesk tänaval ulatuslikud remonditööd, tundmatuseni uuenes keskväljak ja Arbi järve äärde rajati promenaad. Ikka selleks, et ilusate ilmadega oleks seal mõnus jalutada. Tulevikus saab kesklinnas ka laatasid korraldada.

Opositsioon heidab vallavanemale paraku ette pronaadi rajamisel säästuvarianti ja asi ei olevat kõige õnnestunum. Vallajuht Toomas Järveoja sellega nõus pole.

” Ei oskagi kommenteerida. Projekt sai valmis enne praegust vallavõimu. Toimusid kooskõlastused ja volikogu kiitis asja heaks. Millest siis nüüd süüdistused? Säästuvariandi peale ei oska midagi kosta. Promenaadi ja uue keskväljaku avamine oli kavandatud 1. maile, ent lükkub seoses eriolukorra kehtimisega edasi.Teine tärmin on kusagil Jaanipäeva paiku. Ärme tõtta ette, ootame selle raske aja ära. Spordihoone on plaanis avada 5. septembril ,” rääkis Toomas Järveoja.

Paljud elvalased heidavad ette männilinna tänavate halba seisukorda. Puistee ja Pikka tänavat võrreldakse aukude poolest suisa mõne Ukraina linnaga. Vallavanem ei salga, et üldine olukord võiks parem olla. “Tänavad ei ole korras ja  vajavad remontimist. Selleks on vaja raha. Paraku on meil rahakott üks. Peame vaatama, et kõik valla piirkonnad saaksid arendatud. Mis puudutab tänavate remonti,  siis ehk läheb Pikk tänav veel selle aasta sees töösse. Puiestee tänava osas tegime taotluse juba eelmisel aastal, aga raha ei saanud. Mis puudutab Lootuse ja Kärneri tänavat, siis nende osas on hange väljakuulutatud. Tänavu saab uue katte ka Valga maantee,” rääkis vallavanem Elva tänavatöödest.  

VAATA LÄHEMALT VIDEOINTERVJUUST.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button