VIDEOLOOD

VIDEOLUGU: SPORDIHOONE KUI ELVA KROONIJUVEEL

Madis Šumanovi nimi ei ole korvpallisõpradele võõras. Noormees on mänginud Rakvere Tarva kui TÜ ridades, teeninud leiba leegionärina Saksamaal ja Kreekas.

Praegu tegeleb Madis ehitamisega. Temast saab spordihoone juht. Praegu annavad töömehed viimast. Elva Spordihoone peab spordisõpradele uksed avama septembrikuu algul. Praegu annavad töömehed viimast. Madis on hea suhtleja, talle meeldib rääkida. Käisime läbi kogu maja.

„Kõik tingimused on siin sportimiseks loodud. Kes majja siseneb, leiab kindlasti ala, mida hakata harrastama,” aimas Madis minu mõtteid ette.

Keskne on pallimängusaal, kus saab pidada korv- ja võrkpallivõistluseid. Saali mahub jälgima mitusada pealtvaatajat. „Siin saab mängida ka tennist ja sulgpalli. Vastavad markerid on maha märgitud. Saali mahub kolm sulgpalliväljakut,” tutvustas Šumanov.

Spordihoone esimesele korrusele on ette nähtud treenerite ruumid, pesemisruumid ja saunad. Teisel korrusel saab harrastada jooksu, kõrgus- ja kaugushüpet. Hoone teises otsas on eraldi ruumid aeroobika harrastajatele ja iluvõimlejatele. Lisaks veel kahel tasandil asuv jõusaal.

Spordihoone on multifunktsionaalne. „Suurt saali saab tulevikus kasutada kontsertide korraldamiseks ja seal võivad üles astuda bändidki. Vastav heliaparatuur on olemas.” Parem on kõike oma silmaga näha, seepärast käivitame nüüd kaamera.

VAATA LÄHEMALT VIDEOLOOST.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button