VIDEOLOOD

VIDEOLUGU: LIHATÖÖSTUS EDGAR TOOB ELVA VALLAS LIHATOOTED OTSE TREPPI

Keeruline aeg sunnib ettevõtjaid pingutama, otsima uusi lahendusi ning pakkuma uudseid teenuseid. Ellujäämise nimel tuleb kõik võimalused ära proovida. Otepää Lihatööstus pakub nüüdsest Elva valla rahvale toodete otse koju tellimist.

Lihatööstuse omaniku Maie Niidu sõnul, tuli keerulises olukorras pea tööle panna. Märtsikuu keskpaigast hakkas realisatsioon langema. „Idee hakata inimestele kaupa treppi toimetama, tuli meie Tartu müügijuhilt, kes pakkus välja mõtte – koroona ajal proovida kliendile valmistoodete kättetoimetamist. Mõeldud – tehtud. Suurt raha kojuveoga ei teeni, aga abiks ikka,” arutles Niit.

Maie pojatütar pani Facebooki info üles ja sealt läkski teave inimesteni. Rahva suur huvi uue teenuse vastu, oli Maie sõnul üllatav ja nüüd pakutaksegi lihatooteid otse treppi toimetamisega Võru, Antsla, Elva ja isegi Tartu elanikele.

Lihakraami ei viida koju kätte sel juhul, kui tellimus on paari-kolme euro ringis. See peaks olema vähemalt 10-15 euro eest. Kui tellitav summa ületab juba 30 eurot, on kojuvedu suisa tasuta. Kojukandega saab klient kauba odavamat, kuna jääb ära poodides rakendatav kaubanduslik juurdehindlus.

„Meie autojuhid on nii välja õpetaud, et nad helistavad ja annavad inimestele tulekust eelnevalt ette. Kohale jõudes, pannakse kott kas ukse või värava taha ja inimene võtab, siis selle sealt ära. Mingit kokkupuudet juhil tellijaga ei ole. Rahaga õiendamist samuti pole. Kauba eest on juba eelnevalt internetipangas tasutud,” selgitas Maie Niit.

Kojuvedu toimub kolm korda nädalas: esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti.

Maie Niit on optimistlik. „Mina näen teenuses positiivset poolt. Enne inimesed ehk olid midagi kuulnud Otepää Lihatööstuse toodetest, aga ei saanud maitsta. Nüüd koju tellides saavad nad proovivad ja kui hakkab meeldima, ostavad tulevikus kindlasti taas.”

Inimene leiab tellitava kauba nimekirja ettevõtte kodulehelt www.otepaalt.ee/tooted/. Oma soovi võib lisaks Facebooki kaudu tellimisele edastada ka meilitsi: otepaalt@gmail.com

Vaata täpsemalt juba videointervjuust.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button