VIDEOLOOD

VIDEOLUGU: ELVAS SAAB PÄEVAPRAADI JA TOITU ON VÕIMALUS KAASAGI OSTA

Kõht vajab ikka täitmist ja kui leidub keegi, kes oma abi pakub, on asi kiiduväärne. Üks selliseid on Elvas asuva PUBI 11 perenaine Age Markvard.

Age on kui energiapomm. Vastupidiselt neile, kes siunavad ja vinguvad ning pritsivad sappi, on temas säilinud optimism ja positiivsus. Pubi 11 on väheseid kohti linnas, kus lisaks toidu kaasaostmise võimalusele, saab seal lõuna ajal süüa ka sooja toitu. „Oleme tänulikud kõigile, kes meid külastavad. Püüame koos ellu jääda ja raske aeg ei kesta igavesti,” süstis Age optimistlikke noote.

Pubi loodab, et lõunatunnil sööjaid tuleb veelgi juurde. Praegu on klientideks Elva firmade töötajad, kes on sellise võimaluse eest ülimalt tänulikud. „Eks me teeme palju reklaami, üritame sotsiaalmeedia kanaleid kasutades inimesi teavitada. Praegu käib meie juures igapäevaselt umbes poolsada inimest. Loodame, et number tulevikus kasvab,” rääkis Age Markvard.

Lõunapakkumised päevapraadide näol on tööpäevadel kohapeal söömiseks kella 11-14-ni. Pühapäevast neljapäevani saab toitu kaasa tellida kella 10-17-ni ja reedel – laupäeval võetakse tellimusi vastu 10-20-ni.

Saladus pole see, et praegu on ümberringi õelust ja vingumist. Paljudele ei meeldi, kui kellelgi hästi läheb. Age kinnitab, et neilegi on tulnud kurjustavaid kõnesid. „Eestlane on selline, et ta ei julge otse näkku öelda, ent interneti avarustes oskab õelutseda. Kommentaariumides elatakse viha välja. Meie soovime keerulisel ajal pakkuda inimestele tuge, aga osad ei oska seda paraku hinnata.”

Pubi klienditeenindajad on informeeritud ning teadlikud ümbritsevast ohust. Markvardi sõnul puhastatakse pindu ja olemas on piisavalt desovahendid. Töötajatele on olemas ka kaitsemaskid.

Küsimusele kuidas on lood tarnetega vastab Age, et mõnikord on tõesti keeruline olukord. „On olnud juhuseid, kui tuled hommikul tööle ja siis selgub, et kaupa ei olegi. Õnneks on Elvas poed ja sealt saab osta vajamineva kraami. Siiani oleme tänu leidlikkusele välja tulnud.”

phAge Markvardi sõnul töötatakse praegu kahes vahetuses. Tänu superheale meeskonnale kõik toimib. „Peame keerulise aja vastu.”

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button