SELTSKOND

PRIVET, GOROD ELVA! TÄNA TOIMUSID ELVA KESKVÄLJAKUL NUBLU UUE VIDEO VÕTTED

Täna enne keskpäeva saabusid Elva keskväljakule nii jäätiseauto kui ka tehnikat täis bussid. Kella kaheteistkümnest oli selge, Elvasse on saabunud Eesti mõminaräpi staar ja mitmekordne Eesti muusikaauhindade laureaat nublu oma uut muusikavideot filmima.

Uues muusikavideos paistis olevat olulisel kohal just magusa teema, sest võttepaigale Arbi järve äärde oli toodud nii jäätiseauto ning suhkruvatilett. Kohale oli kutsutud FC Elva klubi liikmed, kellel oli võimalus osaleda massistseenis ning nublu enda käest jäätist saada.

Kohe ürituse alguses lahvatas põlema ja saatis tumeda suitsusamba taeva poole võttemeeskonna elektrigeneraator, mida saabus kustutama päästeamet. Seetõttu venis võttepäev pikemaks ning kõigil osalejatel tuli kuuma päikese käes seista oodatust kauem – isegi varjus oli Elvas päeval üle 30 soojakraadi.

Võtteplatsil tegutses mitmeid elvalastele hästi tuntud nägusid, nii tõi ühel hetkel Sportland Grupi asutaja Are Altraja võtete tarbeks kohale paadi, teisal aga limpsis jäätist kohalikku päritolu musklimees, tippkulturist Marek Kalmus. Alati salapärane nublu ennast väga ei näidanud ning põgenes ühel hetkel kuumuse eest koos kaaskonnaga Elva kohalikku Waksali Wabrikusse lõunat sööma.

Miks just Arbi järve kallas ja miks just Elva, sellele küsimusele nublult endalt küsida paraku ei õnnestunud, kuid idee teokssaamisele aitas kaasa see, et kui nublu pikaajaline sponsor Are Altraja pakkus välja asukohana Elva promenaadi kui kauni ja suvise asukoha. Võtted jätkusid platsil veel õhtutundidelgi.

Näita rohkem

Seotud artiklid

2 kommentaari

KOMMENTAARIUM

Back to top button