ARVAMUS

JUHANI JAEGER: HALLITAVA ALGKOOLI EEST VASTUTAVAD KA HEIKI HANSEN JA TOOMAS JÄRVEOJA

Vastutust Elva Gümnaasiumi algkoolihoone hallitava soklikorruse pärast ei peaks kandma vallavanem Priit Värv üksi. Probleemile ei pööranud tähelepanu ka eelmised vallavanemad, kirjutab vallavolikogu Isamaa fraktsiooni liige Juhani Jaeger.

Kui volikogu liige Inna-Inga Kalmus kirjutas eile (31.10) Elva Uudistes alkoolihoone soklikorruse liigniisukuse ja hallitamise probleemist, vastas vallavanem Priit Värv talle etteheitva kommentaariga. Kaitsele asumine on märk, et vallavanem Värv peab end olukorra eest vastutavaks. Siiski ei tohi unustada, et soklikorruse liigniiskuse probleem on olnud ka eelnevale vallavalitsusele teada juba aastaid. Sügisel 2020, kui Eesti Mükoloogiauuringute Keskus teostas koolimajas ekspertiisi, oli vallavanemaks Toomas Järveoja (Reformierakond). 2021. aasta alguses vahetas Järveoja välja tema erakonnakaaslane Heiki Hansen.

Koalitsioonikaaslased ei peaks jätma vallavanem Priit Värvi vastutuses üksi. Seda enam, et tegemist on vanade liitlastega. Eelmises vallavolikogu koosseisus kuulusid nii Värv, Hansen kui ka Järveoja üheskoos Reformierakonna fraktsiooni. Täna jagatakse vallas valitsusvastutust.

Vastastikune solidaarsus on usaldusliku liitlassuhte alus. 

Näita rohkem

Seotud artiklid

2 kommentaari

KOMMENTAARIUM

Back to top button