UUDISED

ELVAS TEGUTSEB POSTE NÄRIV “INIMKOBRAS”, VALLAVALITSUS PÖÖRDUS POLITSEISSE

“Mul on kõht nii tühi, nii tühi!” ütleb end “kopraonu Jaanisena” tutvustanud mees videos, kus ta asub Elva Turuplatsi pargis puuposti järama. Närinud veidi postinurka, sülitab mees puutükid välja, tekitades postile selged närimismisjäljed.

“Kuidas maitses?” küsivad kogu tegevust filminud ja Facebooki üles riputanud kaaslased. “Hea puu maitse!” vastab mees, kes teatab seejärel: “Olen kopraonu Jaanis! Mulle meeldib puud süüa! Ah-ha-ha-ha!”

„Elva Vallavalitsus on sellest kahetsusväärsest juhtumist teadlik ja kuna tegemist on avaliku vara rikkumisega, oleme pöördunud ka avalduse esitamiseks politsei poole. Teemaga tegeleb edasi politsei,” ütles Elva valla kommunikatsioonijuht Merilyn Säde.

“Paneme südamele, et kõik, kes seesuguseid juhtumeid pealt näevad, pöörduksid kohe politsei poole. Soovime kõik, et avalikus ruumis oleks meeldiv viibida, mistõttu peame ka üheskoos hoidma meile kõigile kuuluvat vara,“ lisas kommunikatsioonijuht.

Näita rohkem

Seotud artiklid

5 kommentaari

  1. Siinkohal on tegelikult suhteliselt raske mingisugust normaalset kommentaari kirjutada. Nagu näha on mees mingi aine mõju all. Aga hambad on talle antud jumala poolt võimsad. Elagu kopraonu Jaanis! yuhuu

KOMMENTAARIUM

Back to top button