ARVAMUS

ELVAS MÜÜAKSE „KULDSEID” MASKE

Nõrganärvilistele mittesoovitav lugemine!

Täna oli see oodatud päev, kui üle Eesti saabusid müüki individuaalseks kaitseks mõeldud kaua oodatud kirurgimaskid. Neid müüdi linna apteekides erineva hinnaga.

Astusime sisse Kesk tänaval asuvasse poodi Mööbel ja Tehnika. Selle omanik on Elva Tarbijate Ühistu COOP. Pärimisele, kas pärastlõunasel ajal võime ka ühele pakile pretendeerida, vastas müüa lahkesti: „Muidugi” ja viitas riiulile. Ei uskunud oma silmi, hind võttis keeletuks. Pakk maksis 129 eurot ja selles oli 50 maski. Turumajandus. Kui nõudlust on ja ostjaid leidub, võib küsida ulmelist hinda. „Eile müüsime sellise hinnaga kaks pakki. Täna ei ole keegi veel huvi tundnud. See pakk siin ootab omanikku,” rääkis saalis viibinud teenindaja. Võimalik oli osta „kuldseid” maske ka tüki kaupa, hinnaks 2.58 eurot mask.

Mööbel ja Tehnika

Müüja ei osanud öelda, kes sellise üüratu hinnaga väärt kraami müüki andis.

Mõistagi tegime imelise hinnaga maskist pildi. Kuna me ei hakanud ostma isegi tüki kaupa, jäigi saladuseks, oli see kaunistatud kuldtikandiga ja ehteks Swarowski kristallid.

Arvatavalt oli Elvas müügis nähtu Skandinaavia ja Baltikumi kõige kallim komplekt. Miks mitte ka Euroopa krõbedaima hinnaga.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button