UUDISED

VEREVI RANNAPLATVORM SAI VALMIS

Verevi rannaplatvorm on pärast kahekuulist ehitusperioodi valmis saanud, ehitis valmis tähtajaks. Uus platvorm kannab maleruudustiku sarnast mustrit. Vallavalitsus teatab, et tööde käigus vahetati välja rannaplatvormi, vettehüppetorni ja rannavalvehoone terrassilaudised koos puidust kandekonstruktsioonidega ning paigaldati 12 uut ujumisredelit. Rannaplatvormi kitsamale osale paigaldati käigusild lapsevankri ja ratastooliga rannakülastajate jaoks ning laiemale osale rajati trepp kogu platvormi laiuselt.

Vallavalitsuse teates lisatakse, et lähipäevil paigaldatakse randa ka uued riietuskabiinid. Lisaks sõelutakse olemasolev rannaliiv ning tellitud on ka täiendav kogus uut liiva. Veel korrigeeritakse ka liumäe ümbrust, et vette laskudes oleks vee sügavus laste jaoks sobiv.

Fotod: Raido Paurson

Tööde teostaja OÜ Terasteenus eemaldab järk-järgult veel objektilt ka soojaku, piirdeaiad ning muud ehitusmaterjalid. Vana rannaplatvorm oli mitmelt poolt pehkinud ja vajas vahetust. Töid alustati märtsi keskel.

Verevi rannaplatvorm on küll kasutamiseks valmis, kuid vallavalitsus tuletab meelde, et veekogu ääres viibimine toimub vaid omal vastutusel või täiskasvanu järelevalve all. Rannavalve alustab Verevi rannas tööd alates 1. juunist.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button