SPORT

VÄLJAKUTSE: MURDMAASUUSATAJA MARTIN HIMMA JOOKSIS ELVA RISTI-PÕIKI LÄBI

21-aastane murdmaasuusatajast olümpialootus Martin Himma jooksis hiljuti TikTok rakenduse väljakutse raames läbi suurema osa Elva tänavatest. 47 kilomeetri läbimiseks kulus sportlasel neli ja pool tundi ning Elva pakkus jooksjale nii päikest, vihma kui ka vikerkaart.

Martin Himma on Lääne-Virumaalt pärit noor murdmaasuusataja, kelle suurimaks saavutuseks siiamaani on 14. koht Saksamaal Oberwiesenthalis toimunud U23 MM-il. Möödunud kuul Otepää risti-põiki läbi jooksnud sportlane otsustas seekord väljakutseks võtta suurema linna – Elva.

Jooks sai alguse Elva staadionilt ning kulges mööda Palu teed Järve tänavale. Seejärel sai läbi joostud ülejäänud suuremad ning väiksemad Elva tänavad ja teed. Sportlane kiidab Elva uut keskväljakut ning väidab, et kuigi jooks oli pikk, siis oli Elva üllatusi täis ning sporti tehes seal juba igav ei hakka.

Himma tihti Elvasse ei satu ning jooks toimus spontaanselt ilma GPSita, seega oli algus keeruline: „Alguses oli raske. Imestan, et mul nii hästi meelde jäi, kust juba jooksnud olin ja kuhu järgmiseks minna, et tänavad ei korduks.“

Teekond läbi Elva kogus TikTokis üle 7000 meeldimise.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button