UUDISED

UJULAD ON TAAS AVATUD

Ehkki Elva ujula valmimise tähtaega ei tea öelda Delfi oraakel ega selgeltnägijadki, ei tähenda see, et vallarahvas peaks ujumise üldse unustama.

Eelmisel nädalal avati pärast paarikuist koroonapausi esimesed ujulad. Tänasest on üle Eesti  külastajatele lahti kõik ujulad.  Elvale lähim korralik ja normaalmõõtmetega bassein asub Tartus. Täna hommikust on avatud kõigile teada-tuntud  Aura keskus. Esialgu küll vaid ujula. SPA pool alustab tööd nädal hiljem. Veekeskusest kinnitati, et ujulat tohivad külastada terved inimesed. Haigusnähtudega inimesi basseini ei lubata ja administratsioonil on õigus sellised külastajad tagasi saata. Samuti soovitatakse jälgida teiste külastajatega distantsi.  

Ehkki Elvast on Tartussse 27 kilomeetrit, ei ole see vahemaa tõelisele spordisõbrale ületamatu, kui eesmärgiks tervislik eluviis.  Võimalik on sõita ka Otepääle, mis isegi lähemal, kuid paraku ei ole Pühajärve SPA veel ametlikult kliente uste avamisest teavitanud. 1. juunist alustavad üle Eesti tööd kõik SPA-d ja veekeskused.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button