SPORT

TÄNASEST ALGAB ELVA VALLAS MILJONI KILOMEETRI KOGUMINE

Tänasest saab alguse kogu aasta kestev üritus Elva Miljon, millega Elva Sport kutsub kõiki Elva elanikke ja külalisi ühiselt koguma miljonit sportlikult liigutud kilomeetrit. Liikuda võib nii jalgsi, rattaga, suuskadega ning kõige muuga, mis nõuab liigutamist.

Terve aasta vältel kestvast üritusest saab osa võtta Strava äpi abil. Äpi kaudu saab liituda klubiga „Elva Miljon“ ning oma kogutud kilomeetreid jagada. Kellel puudub võimalus äpp alla laadida, saavad oma kilomeetrid kirja panna eraldi Microsoft Formsis või helistades Elva Spordihoone administraatorile. Aasta jooksul loositakse osalejatele ka erinevaid auhindu. Elva Spordi lehel on pidevalt näha, kui palju kilomeetreid kogutud on ning juba mõne tunniga on kogutud pea 500 kilomeetrit.

Kilomeetreid saab koguda Elva valla territooriumil – näiteks mitmetel Elva terviseradadel, Elva linnas Elva spordipargis ja Arbi järve loodusrajal. Mujal saab matkata näiteks Väikesel Väerajal, Vapramäel, Vellaveres, Vitipalus, Elva jõe ürgorus, Mustjärve matkaradadel, Rõngu Keskkooli tervisespordirajal ja Annikoru Männiku liikumisradadel.

Elva spordijuhi Madis Šumanovi sõnul on ürituse eesmärk propageerida liikumisharjumust ja -harrastust ja sellega ka tervislikku liikumist ja eluviise. Lisaks on eesmärk tuua inimesi Elva valla piirkondadesse aega veetma, et nad jalutaksid siin, näeksid loodust ja kasutaksid ka teenuseid, mis Elva vallal pakkuda.

Miljoni liikumiskilomeetri kogumine toimub ajendatuna Euroopa Spordilinna tiitlist, mille Elva sai 11. detsembril 2020. aastal.

Rohkem infot ürituse ja osalemise kohta: https://elvasport.ee/elva-miljon/

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button