SELTSKOND

SUVELAVASTUS “KUNINGAL ON KÜLM” TOOB JAN UUSPÕLLU PIKEMAKS AJAKS ELVASSE

Lavastajatandem Katrin Pärn ja Janek Savolainen toovad Elvas sel suvel lavale Anton Hansen Tammsaare satiirilise näidendi “Kuningal on külm”, kus ühes pearollis mängib Jan Uuspõld, kaasa löövad Elva Lend Teatri näitlejad, suvelava paikneb algkoolimaja juures.

Melodramaatilist Tammsaare tragifarssi auahnusest, võimuihast, ideaalide vahetamisest, usuhullusest ja elujanust mängitakse Elvas täiesti uues mängupaigas – Tartu maantee 3 õuealal. “Elva Gümnaasiumi algkoolimaja ja Elva Spordihoone vahelisele alale ehitatakse suvelava ning auväärset koolimajagi eksponeeritakse lavastuses lausa suurejooneliselt,” lubab LendTeater oma teates.

Siin hakkab toimuma suvelavastus.
Tulevane etenduse “Kuningal on külm” toimumispaik.

Lavastuse kostüümikunstnik on Triinu Pungits. Lavastuses mängivad Jan Uuspõld, Margus Mankin, Anu Korela, Henrik Lainvoo, Karl Bussov, Irina Radionova, Airé Pajur, Madis Šumanov, Margus Möll, Meelis Külaots, Gunnar Ülper, Aare Sepp ja Imre Vallikivi.

Suvelavastuse esietendus on 18. juunil kell 19.  Järgmised etendused Elvas toimuvad 19., 21. 27., 28., 29. ja 30. juunil.
Piletid saab LendTeatri kodulehelt lendteater.ee ja Piletilevist. Projekti teostajad on Elva Kultuurikeskus, Elva vald, Eesti Kultuurkapital ja LendTeater.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button