UUDISED

SULETUD SIIBER, MURDUNUD PUU JA ÕNNETUS VEOAUTODEGA ANDSID PÄÄSTJAILE TÖÖD

Taaskord on põhjustanud väljakutse Päästeametile liiga varakult suletud siiber. Esmaspäeval, 20. märtsil kell 14.58 teatati, et Elva vallas Koruste külas Rõngu külje all on elumaja magamistoas suits. Päästjad selgitasid, et suits ja vingugaas oli ruumidesse imbunud liiga vara suletud siibri tõttu.

Päästjad hoiatavad, et siibrit ei tohi sulgeda enne kui söed on täielikult kustunud. Ruumidesse imbuv lõhnatu ja nähtamatu, kuid ülimürgine vingugaas ohustab inimeste elu ja tervist. Selle avastamiseks peab kütteseadmetega olema vingugaasiandur. Päästjad leidsid majas küll vingugaasianduri, kuid see oli kahjuks katki ning seetõttu häiret ei olnud andnud. Andurite töökorrasolekut tuleb regulaarselt kontrollida. Rikkis või valesti paigaldatud andur ohust õigeaegselt märku ei anna.

Sellega päästjate tegevused Elva vallas eile ei piirdunud. Kell 17.50 käisid päästjad Elva vallas Uderna külas Elva – Palupera tee 2. kilomeetril eemaldamas teelt murdunud puud.

Täna 5.34 viis väljakutse päästjad naabervalla aladele Elva külje all – päästjad käisid Nõo vallas Vissi külas kahe rekkaga juhtunud liiklusavariil, kus eemaldasid teelt ja sillalt purunenud autodetailid. Inimesed õnnetuses viga ei saanud.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button