UUDISED

SEENERIIKI OOTAB UUENDUSKUUR

Seeneriigi mänguväljakul Elva Ujula tänaval algavad värskendustööd, mis peaks valmima 10. juuniks. Tööde käigus korrastatakse liumäe ümbrus ja uuendatakse trepiastmed, paigaldatakse uued Murumuna ja Õnneseene skulptuur-majakesed, remonditakse poolring-pink ning lisatakse selle juurde uus seenekujuline laud.

Lisaks paigaldatakse seitse uut astmikseent ning uus tegeluspaneel, mis sobib kasutamiseks lasteaiaealistele lastele. Kiige alla paigaldatakse pehmendus. Olemasolevatele alustele paigaldatakse uus kabelauaks maalitud kukeseenekujuline laud ja pingid. Lisaks saab plats uue prügikasti.

Tööde tellija Elva Vallavalitsus teatab, et kogu olemasolev kompleks ja lisatavad objektid töödeldakse immutusvahendite ja värvidega nii, et tulemus oleks looduslähedane, algupärase ja tervikliku välisilmega ning ilmastikule vastupidav. Seeneriigi korrastustöid teostavad Kujulooja OÜ puukujude meistrid. Mänguväljak rajati kümne aasta eest, kuid vahepeal on mitmed detailid väljakul langunenud või langenud vandalismi ohvriks.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button