SELTSKOND

PILLAPALLA PEOTUBA KESK TÄNAVAL LÕPETAB, TEGIJAD OTSIVAD UUT KOHTA

Elva Kesk tänaval Aiandus-Mesindusseltsi majas tegutsenud Pillapalla peotuba lõpetab alates märtsist tegevuse, kuna selle pidaja Karmen Moonti sõnul nende rendilepingut ei pikendata. Nüüd otsivad peotoa pidajad uut tegevuskohta.

Peotoa perenaine Karmen Moont võttis rendilepingu lõppemise uudise vastu suure kurvastusega. “Kui keegi teab Elva linnas mõnda mõistlike püsikuludega rendipinda, kus Pillapalla uuesti üles ehitada, siis olen kõikidele pakkumistele avatud. Olen lootusrikas, et see õige koht on olemas ja see ei tähenda Pillapalla peotoa lõppu. Seniks aga suur aitäh kõikidele armsatele klientidele, kellega mina olen viimase kolme aasta jooksul kokku puutunud ning kõigile, kes Pillapallale algusest alates kaasa on elanud!”

Peotoa pidaja Karmen Moonti sõnul sai tema rendileping läbi ja maja omanikud soovivad ruume oma kasutusse võtta. Seega pole kõnelused võimaliku lepingu pikenduse osas vilja kandnud.

Elva Aiandus-Mesinduse Seltsi esindaja Viive Pari sõnas, et seltsil on plaan ruum müüki panna. Eelnevalt on sama katuse all tegutsev loomakliinik enda pinna ära ostnud. Seltsile endale piisab ülakorrusest, soov on altkorruse haldamisest ja sellega kaasnevatest kuludest vabaneda.

Kohvikutepäeval lõi Pillapalla kohvik pidevalt kaasa, olles varajaste avajate seas.
Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button