SELTSKOND

“ÕNNE 13” AUTOR TULEB SUVEL ELVASSE TEATRITÜKKI LAVASTAMA

Kui eelmisel suvel nägid elvalased Jan Uuspõldu ja suvelavastust “Kuningal on külm”, siis tänavusuvine suvelavastus keskendub otsesemalt Elvale. Teleseriaali “Õnne 13” autor ja dramaturg Andra Teede tuleb sel suvel Elvasse lavastama teatritükki Eesti väikekohtadest ja seda Elva näitel. Esietendus on kavandatud neljapäevaks, 9. juuniks ja see toimub Verevi Motelli Kuurilaval, mis on endine pioneerilaagri söökla. Eestvedajaks on Jaanus Nuutre teater Nuutrum, mis Elva Lendteatriga koostööd teeb ning seni teadaolevalt on oodata näitlejannade Viire Valdma (Draamateater) ja Eva Püssa osalust.

Esmalt aga koguvad teatritegijad värvikaid infokilde männilinna elust ja paluvad täita elvalastel küsimustiku, mis asub siin: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc2JPztgd8V6010oDXSrX28geL5X325dZGif-DHUwOVn-0Grg/viewform

Küsimustikus pärivad nad kõikvõimalikke küsimusi stiilis “kes on kõige huvitavam inimene, kes Elvas on elanud”, kes on linnakese kõige ihnsam inimene, millised on Elva vanainimesed ja mis on Elva pööraseim kuulujutt.

Foto: Ülo Josing, Eesti Filmi Andmebaas

Näita rohkem

Seotud artiklid

Üks kommentaar

  1. Andra Teede ei lavasta midagi, ta kirjutab näidendi. Järjekordne näide halvast ajakirjandusest.

KOMMENTAARIUM

Back to top button