UUDISED

NÕO LIHATÖÖSTUS VALMISTUB KEVADEL OMA ESINDUSPOODI LAIENDAMA

Suure nõudluse tõttu ja ligipääsetavuse paranemise huvides hakatakse kevadel Nõo Lihatööstuse esinduspoodi laiendama. Poel on kujunenud püsiklientuur ning rahva seas on tekkinud huvi, kas esinduspoode ehitatakse ka mujale – näiteks Elvasse.  Nõo Lihatööstuse müügi- ja turundusspetsialist Arthur Taaveti sõnul piirdutakse hetkel veel ühe esinduspoega Nõo tehase juures, kuid ehk saab juba mõne kuu pärast esinduspoest ka muude kohalike tootjate tooteid osta.

Arthur Taaveti sõnul on Nõo Lihatööstuse esinduspoe avamine on olnud kahtlemata väga edukas. Kohalikelt olid nad juba pikalt kuulnud küsimusi, et miks ei ole võimalik lihatööstuse tootevalikut Nõost kohapealt kaasa osta. Esialgsed katsetused väiksemat sorti müügikohaga olid jäänud juba aastate taha ning kui tekkis võimalus ehitada oma kauplus Terminali tankla juurde, siis selle nad ka ette võtsid.

Võimalus pakkuda värsket toodangut, sooje tooteid suitsuahjust, uusi tooteid ning ka vanemaid maitseid, mida mujalt enam ei leia, on Taaveti sõnul loonud neile nüüdseks juba stabiilse klientuuri. „Kindlasti on kaasa aidanud ka asukoht Elva ja Tartu vahelisel maanteelõigul, kust on väga mugav näiteks peale tööd, läbi astuda,“ lisab ta.

Taaveti sõnul esialgu plaani mujale laieneda ei ole ning piirdutakse ühe esinduspoega tehase juures Nõos: „Esinduskauplus täidab siin mitut eesmärki, pakkudes võimalust suhelda kohaliku kogukonnaga, saada vahetut tagasisidet uutele toodetele, olles ühtlasi ka meie visiitkaardiks ehk kohaks, kus meie ettevõtte väärtused kõige selgemalt välja tulevad.“

Samas ei ole esinduspood ka hetkel veel täielikult valmis, sest juba kevadel plaanitakse alustada kaupluse laiendamisega seoses ligipääsetavuse paranemise ning kasvava nõudlusega.

Taaveti sõnul on nad juba mõned kuud tagasi kohtunud ka enamike kohalike toidu- ja joogitootjatega ning pakkunud ka neile võimalust Nõo esinduskaupluses oma toodangut müüa. Enamik neist on olnud pakkumisest väga huvitatud ning tõenäoliselt võiks juba paari kuu pärast esimesed tooted lettidel olla.

Kõige populaarsemateks toodeteks on müügi- ja turundusspetsialisti sõnul kindlasti suitsuahjust tulevad soojad ribid. Müüakse palju ka täissuitsuvorste, lahtise leti sinke ning erinevaid snäkke.

Nõo Lihatööstus avas Terminali tankla kõrval oma esinduspoe eelmise aasta augusti lõpus.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button