UUDISED

NÕO LIHATÖÖSTUS AVAS TERMINALI TANKLA KÕRVAL OMA ESINDUSPOE

Eile, 31. augustil avas AS Nõo Lihatööstus oma esinduspoe. Esinduspoest leiab lihatööstuse tootevaliku, kuid ka taolisi lihatooteid, mida poodides veel pole, samuti Nõo Lihatööstuse pikaajalisi tooteid, mida mujalt enam ei leia. Esialgu on sortimendis üle 140 erineva lihatoote, muuhulgas saab lahtist liha ja ahjusooje sinke.

Esinduspoe avamise puhul valmistasid grillimeistrid BBQ Symphony’st külalistele grill-liha, samuti sai proovida värskelt suitsutatud ahjusooja sinki. Esinduspoe avas Nõo Lihatööstuse müügi- ja turundusjuht Simmo Kruustük koos vallavanem Rain Sangerneboga.

„Oleme oma poest unistanud juba kakskümmend aastat. Algusaastel oli meil lühiajaliselt küll oma väike  jäätiseputka suurune müügipunkt tööstuse väravas, kuid soov oli rajada midagi suuremat ja omanäolist. Tundus loogiline, et kui oleme loonud eduka lihatööstuse, võiks siinsamas Nõos olla ka võimalus osta värsket liha otse tootjalt. Kui Terminali mehed Nõos tankla avasid, tekkis mõte rajada oma pood nende lähedusse. Läbirääkimised osutusid edukaks ja praeguseks olemegi jõudnud nii kaugele, et saame kutsuda kõiki lihasõpru oma esinduspoodi,“ rääkis Nõo Lihatööstuse müügi- ja turundusjuht Simmo Kruustük.

Värskelt avatud poes tegi esimese ostu Nõo Vallavanem Rain Sangernebo, kes kiitis Nõo Lihatööstuse juhtkonna visadust ja järjepidevust kohaliku lihapoe rajamisel. 50 ruutmeetrisel pinnal asuva kaupluse ehitas Rehe Ehitus OÜ. Esinduspood on avatud esmaspäevast reedeni kell 10-19 ning laupäeviti kell 10-16. Avamise puhul on kõik kaubad kogu septembrikuu jooksul 25% soodsamad.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button