UUDISED

MIKS SAI ELVA PITSAPOISIST ELVA PEETRI PIZZA?

Juba üle kuu aja on Elva Pitsapoisi asemel tegutsenud linna keskväljaku putkas üle-eestiliselt tuntud Peetri Pizza. Elva Pitsapoisi ning ka praeguse Peetri Pizza omanik Ivar Kraan väidab, et otsustas avada Peetri Pizza, kuna oleks muidu pidanud pitsakohaga konkureerima hakkama ning lisaks ostis ta ühe Peetri Pizza restorani ka Tallinnas.

Restorani omanik Ivar Kraan elab ise Tallinnas ning ostis ka seal ühe Peetri Pizza restorani. Kraani sõnul oleks leping keeruliseks läinud, kui ettevõtjal oleks endal teisenimeline pitsakoht ja samal ajal oleks ta Peetri Pizza asju ajanud.

Teine põhjus oli mehe sõnul asjaolu, et Peetri Pizzal on uus juhatus, kes otsis võimalusi, et end Elvasse laiendada: „Kui mina ei oleks Peetri Pizzat teinud, siis oleks leitud keegi teine, kes oleks seda teinud. Ja siis oleks me seal konkureerima hakanud. Puhtalt ratsionaalne mõtlemine, eks ma ise ka võitlesin lõpuni vastu, aga liiga keeruliseks oleks läinud.“

Menüüst on kadunud Pitsapoisile omased filmide järgi nime saanud pitsad ja menüü on üldiselt sama, nagu ülejäänud Peetri Pizza restoranides. Käive on Kraani sõnul praegu suurem, kui aasta lõpul Pitsapoisiga. Seda eelkõige põhjusel, et Peetri Pizzal on lihtsalt valikut palju.

„Pooled pitsad, mis müüakse, on pannipitsad, mida Pitsapoisil ei olnud. Ja siis on igasugused Fitapi pitsad, veganpitsad ja proteiinipõhjaga pitsad, valikut on kõvasti rohkem. Aga eks me üritame ikka südamega teha asja,“ kommenteerib Ivar Kraan.

Elva Pitsapoiss hakkas keskväljaku ärimoodulis tegutsema 2020. aasta juuli alguses. Hetkel on uus Peetri Pizza avatud igapäev 12.00-20.00 ja tellida saab internetist – www.peetripizza.ee.

Varasemalt on Peetri Pizza kaubamärgi all tegutsenud Are Altraja omanduses pitsakoht praeguses Coopi kaupluses Elva kesklinnas.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button