SELTSKOND

MAREK PIHLAK: ELVA KOHVIKUTEPÄEV ON EESTI ÜKS PAREMAID

Veel paremaks minna saab alati, kuid Elva Kohvikutepäev on Eesti paljude kohvikutepäevade seas üks meeldivamaid, arvab ürituse algataja ja korraldaja Marek Pihlak muljeid kokku võttes ega ole kiidusõnadega kohvikupidajate suhtes kitsi. Tema jaoks on oluline, et vaatamata kevadistele hoiatustele, et suurüritusi tänavu üldse ei tule, sai menukas üritus nüüd taas teoks ja nüüd läheb ta vastu kaheksandale korrale.

Marek läks eile õhtul kohvikutepäevalt koju positiivsete muljetega. „Viisteist kohvikut olid kõik pingutanud nagu jaksasid. Ja ilmataat hoidis meid, ei tulnud suurt vihma ega tormi. Külastajaid oli palju ka sel aastal ja kohvikupidajatel said kõik söögid-joogid otsa. Külastajatelt saime tagasisidet, et kindlasti tuleks  korraldada sellist üritust ka järgmisel aastal,“ rääkis Marek.

Eestvedaja usub, et Elva Kohvikutepäeva võiks korraldada veel järgmiselgi aastal. „Senikaua kuni on ägedaid kohvikuid, on inimesi, kellel on head ideed, millist kohvikut pidada, tahtmist seda teha, seni kindlasti toimub,“ arvab Marek.

Arenemisruumi osas usub Marek, et temaatilisi kohvikuid võiks veelgi rohkem olla. Toidu osas on maitsed väga head, kuid saab juurde teha näiteks lastealasid. „Paremaks saab, aga see on üks Eesti paremaid kohvikutepäevi,“ on veendunud Marek, kes omal ajal sai inspiratsiooni Kärdla kohvikutepäevast Hiiumaal.  

HEA LUGEJA! KIRJUTA MEILE, MILLISED OLID SINU MULJED ELVA KOHVIKUTEPÄEVAST INFO@ELVAUUDISED.EE VÕI JAGA NEID ELVA UUDISTE FACEBOOKI LEHEL!

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button