UUDISED

LAULUVÄLJAKU SEINAD VÕÕBATI PUHTAKS

Kui märtsikuus olid Elva lauluväljaku seinad graffitiga üle soditud, siis nüüdseks on SA Elva Kultuur ja Sport lasknud pidude paiga seinad taas puhtaks võõbata. Täiendavaid meetmeid korduvate sodimiste
ohjamiseks siiski ei kavandata, vaid lootus on lapsevanemate manitsussõnadel.

„Praegu ei ole plaanis Elva lauluväljakule kaameraid paigaldada. Ühtlasi arvame, et ainult kaamerad ei aita vandaalide vastu võidelda – siinkohal on oluline, et iga lapsevanem räägiks oma lapsega üle, miks on võõra vara sodimine ebaviisakas ja ka karistatav tegu,“ ütleb SA Elva Kultuur ja Sport juht Kätlin Saarela.

Saarela paneb veel vanematele südamele, et praeguses eriolukorras räägitaks lastega veel eriti üle tegevused, mida kindlasti vabal ajal teha ei tohi ja miks neid teha ei tohi.

„Sodimisest veelgi olulisem on praegu aga hoopis noorte kogunemistega seotud mure, sest just kogunemistel võidakse koroonaviirust edasi levitada. Seega tuleb tähelepanu juhtida just sellele, et ka noored peaksid eriolukorrast tulenevatest reeglitest kinni. Siin on oluline roll kindlasti ka ajakirjandusel,“ leidis Saarela.

Näita rohkem

Seotud artiklid

Üks kommentaar

  1. Miks on artiklis viidatud lastele? Kas tõesti on kindlaks tehtud, et sodijad olid lapsed? Vaadates sodijate temaatikat, ütleks, et pigem oli tegu alaarenenud täiskasvanu(te)ga.

KOMMENTAARIUM

Back to top button