UUDISED

KULU PÕLES NÕOS, RÕNGUS JA PUKAS, ÜKS MAJA VÕTTIS TULD

Eile, kolmapäeval, 19. aprillil lõõmas kulu ja läks kontrolli alt välja nii et tuli päästjad appi kutsuda nii Nõo vallas, Rõngu alevikus kui ka Pukas. Nõo valla põlengu puhul võttis tuld ka hoone. Kell 16.25 teatati häirekeskusele, et Nõo vallas Järiste külas põleb põld, mille kõrval on mahajäetud hooned. Päästjate saabumise ajaks oli tuli jõudnud hoone seinani, mida asuti kohe kustutama.

Umbes poolehektarilise kulupõlengu kustutamiseks kasutati kululuudasid ja vett. Kella 16.53ks pandi tulekahjule piir ning kustutati lõplikult kella 17.11ks. Tuld võtnud hoone kontrolliti termokaameraga üle, kuid tulekoldeid ei avastatud. Sündmuskohal toimetasid Elva, Tartu kutselised ja Tõrvandi vabatahtlikud päästjad.

Fotod: Päästeamet

Kell 17.44 teatati järjekordsest kulupõlengust Elva vallas Rõngu alevikus Puiestee tänaval. Päästjad kustutasid umbes 50-ruuduse põlenguala, kus tuld olid võtnud lehed ja kuivanud hein.

Samal päeval kell 15.18 teatati kulupõlengust Otepää vallas Puka alevikus Kesk tänaval. Päästjad kustutasid umbes 30-ruutmeetrise põlenguala veega. Pealtnägija sõnul viibis sündmuskohal eelnevalt kolm teismelist, kes olid seal millegagi paugutanud.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button