UUDISED

TÄIENDATUD: POLITSEI SAATIS PALLIPLATSIL MÄNGIJAD KOJU

Politsei saatis Elva staadioni metsa palliplatsidel mängijad täna koju, tutvustades neile eriolukorra reegleid. Alates 25. märtsist on mängu- ja spordiväljakute kasutamine keelatud ka Elva valla korraldusega.

Täna (20. aprillil) algas õppuritel kauaoodatud vaheaeg ja ilus ilm meelitas välja. Tegime tiiru Elva peal ja oh imet, tabasime 2+2 reegli rikkumise staadioni kõrval asuval korvpalliplatsil. Oli see nüüd pere või lihtsalt võõras seltskond, aga 5 inimest koos on ikka liiast. Lisaks kõrval asuval võrkpalliplatsil 3-4 liikmeline seltskond.

Elva vald keelas avalike mängu- ja spordiväljakute kasutamise alates 25. märtsis. Sama on teinud ka näiteks Tartu ja Tallinna linn.

Politsei reageeris minutitega. “Politsei sekkus, selgitas noortele viiruspuhangu ajal lähikontaktiga kaasnevaid ohte, kõigile kolmele tehti 2+2 reegli rikkumise tõttu suuline hoiatus ja nad saadeti koju,” kommenteeris Lõuna prefektuuri pressiesindaja Kerly Virk ühe palliplatsi ümber toimunut. “Mänguväljakute ja teiste kogunemiskohtade piiramist lindiga korraldab vajadusel kohalik omavalitsus,” mainis pressiesindaja Virk.

Näita rohkem

Seotud artiklid

3 kommentaari

  1. Kas te saate ise ka aru, milliseid artikleid te siia toodate? Sisutühjad, mõeldud ainult paanika külvamiseks. Lisaks sellele, artikli autor ise helistas politseisse kaebas rahulike kodanike peale ja nüüd on uhke ka selle üle. Minge häbenege ennast kuskil.

  2. Nii tore et tühjal väljakul ei või pere aega veeta ja ilma nautida. Juba loodsin et elva uudised oleks vähe arukamad kui delfi või mõni muu kollane kirjandus…

KOMMENTAARIUM

Back to top button