SPORT

KINNITATUD: KEERUKATELE AEGADELE VAATAMATA ELVA SPORDIKUU IKKA TOIMUB

Ehkki eriolukord ja sellele järgnevad piirangud on teinud spordiürituste seas kõvasti laastamistööd, kinnitab valla spordijuht, et augustikuine Elva spordinädal, mida on peetud 2016. aastast alates, tuleb ka tänavu. Selgus, et ka tavapäraselt mais peetav pikkade traditsioonidega Elva kellatornijooks siiski toimub: sedapuhku küll augusti lõpus.

Valla spordijuht Madis Šumanov kinnitas, et spordikuu leiab ka seekord aset ühistreeningute ja võistluste kujul. Elvas tulevad augustis pallimängu turniirid, Verevi järves saab augusti keskel teoks Eesti avaveeujumise võistluste etapp, milline lõpetab avaveeujujate hooaja. Üritusi jagub igale eale ja eri alade harrastajatele.

Verevi järvel toimub Eesti avaveeujumise viimane etapp, sellega lõpeb avaveeujujate tänavune hooaeg.

Maikuu algul toimuma pidanud  traditsioonilisele kellatornijooksule tõmbas kriipsu peale koroonakriis.  “Nüüd on kõigile jooksuhuvilistele hea öelda, kellatornijooks ära ei jää. See saab teoks 30. augustil ja paneb spordikuule ilusa punkti. Pole mõtet keset suve suurüritust korraldada, kuna inimesed nagunii puhkavad. Enne kooliaasta algust on kõik linnas tagasi, sellepärast valisimegi 30. augusti, “ möönis Šumanov.

Valla spordijuht Madis Šumanovi sõnul avaldatakse spordikuu kohta infot järgemööda. “Mitte kõike ei taha kohe välja käia, alustame info jagamisega juulikuust. Kellatornijooksu trassi kulgemine on planeeritud lastele ümber raekoja ja täiskasvanutele ümber Arbi järve. Start ja finiš on Elva keskväljakul.”

Populaarset Elva miilipikkust kellatornijooksu korraldatakse juba 21. korda. Üritusega tehti algust 2000. aastal. Rajarekord kuulub Indrek Tobrelutsu nimele.

Näita rohkem

Seotud artiklid

Üks kommentaar

KOMMENTAARIUM

Back to top button