ARVAMUS

VAMBOLA PAAVO: KESKLINNA ÜKS PEAMISI TÄNAVAID MEENUTAB UKRAINAT

Pikk tänav on autojuhtidele sõitmise meisterklass, vaata, et amorte või rehvi ei lõhu. Linna üks kesksemaid tänavaid on võrreldav Ukrainas asuvate Vinnitsa või Žitomiri auguliste uulitsatega.

Vallavanem Toomas Järveoja kinnitas eelmise nädala intervjuus, et Elva tänavate remonti tehakse plaanipäraselt tänavugi. Üldine tänavate seisukord võiks tunduvalt parem olla kui vallavanem räägib. Seda tõendas ringsõit linnas – ka Puiestee tänav on nukras seisus.

Valga maantee taastusremondiks saab vald tänavu toetust majandus – ja kommunikatsiooniministeeriumilt ning osa raha panustab vald oma eelarvelistest vahenditest.

Mitu roolikeerajat andsid ühemõtteliselt mõista, et soovunelm on, et Pikal tänaval taastusremondiga võimalikult kiirelt alustataks. Teekate on seal lipp-lipi ja lapp-lapi peal. Oma sõidukite pidevast lõhkumisest pole huvitatud ükski linlane.

Mõistagi jätaks uuenenud Pikk tänav hea mulje linna külalistele. Neid saab tänavu varasemate aastatega kindlasti rohkem olema,  kui kutsutakse üles Eestis puhkust veetma.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button