UUDISED

JAAMAHOONESSE TULEB TAAS SÖÖGIKOHT

Elva jaamahoones on süüa-juua pakutud läbi aegade, nii tegutses siin einelaud nii sõdadevahelises vabariigis, Nõukogude ajal kui ja mõnda aega taasiseseisvumise järgselt. Kuni tekkis pikem paus, mille katkestas ligi kolmeks aastaks restorani Waksal tegevus. Kuid aasta hakul jäi toitlustamine Elva raudteejaamas taas seisma. Praegu  rongile tõttajad siin midagi hamba alla näksata ei saa, kuid rentnik on leitud ja lähiajal peaks  probleem lahenema.

Elva praegust jaamahoonet haldab  SA Elva Kultuur ja Sport. Sihtasutuse juhi Kätlin Saarela sõnul sõlmiti tänavu 1. mail  raudteejaama rendipinnale leping osaühinguga  Alderisland. Firmal on plaanis avada jaamahoones toitlustusasutus. Külastajatele hakatakse pakkuma külmi kui sooje roogasid.

Praegu käivad Saarela kinnitusel hoones remondi- ja parandustööd. “Rentnik ei ole avamisaega välja kuulutanud. Kui kõik on valmis, antakse avamisest teada  esimesel võimalusel.”

Kätlin Saarela sõnul on täna jaamahoones  ka seminariruum, mis on samuti rendipind. “Seda kasutab näiteks Joogaselts. Seal toimuvad ka koolitused ja seminarid. Seminariruum on etteregistreerimisel pidevas kasutuses, “ rääkis Saarela.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button