UUDISED

IVAN MAKAROV UUTES UUDISTES ELVAST: TARTU KURSIB HOMOPEALINNA SUUNAS, ELVAS ON VEEL TÕELISI MEHI JA NAISI

EKRE portaali Uute Uudiste püsiautor Ivan Makarov loob Elva uut kuvandit – selleks on linn, kus on tõelisi mehi ja naisi ning tegu on tema hinnangul paigaga, mis pole mingi homopealinn nagu naabruses asuv Tartu. Makarovi osutab, et Tartu kultuuripealinna programmis on ka geiüritused, mille tõttu tuleks Elval koostöö Tartuga lõpetada.

Loost selgub, et kahe Tartu naabervalla ekrelased on alustanud protestiaktsiooni Tartu kui tuleva aasta Euroopa kultuuripealinna vastu, sest kultuuripealinna programmi kuulub muu hulgas LGBT+ Pride ehk geiparaad.

“Kohalike poliitaktivistide arvates ei ole see kultuuriüritus, vaid propaganda. LGBT+ kultuurifestivali üritused leiavad aset järgmise aasta 12.–18. augustil ning toimub ka läbi Tartu südalinna kulgeva vikerkaarevärviline rongkäik,” kirjutab Ivan Makarov. “Et ettevõtmine kuulub ametlikult kultuuripealinna ürituste kalendrisse, mille elluviimist aitavad rahastada ümbruskonna omavalitsused, on nüüd Elva ja Kambja vallas Eesti Konservatiivset Rahvaerakonda (EKRE) esindavad inimesed asunud nõudma koostöö lõpetamist,“ jätkab Makarov.

“Olen sündinud ja elanud Tartus, aga täna on see homopealinn ja mind ei tõmba sinna üldse. Õnneks olen üles kasvanud just Elva kandis, nagu ka legendaarne eesti trummar Andrus Kerstenbeck. Ja olen uhke selle üle, et Elvas on veel tõelisi mehi ja naisi.”

Makarov leiab, et “seksuaalsel pinnal ärapööranud Tartu linna vaimuviletsus ja omavolitsus pühkigu oma suu valdade rahast puhtaks ja treenigu pudrumulk järgmise suve mõnudeks. Või veel parem sõitku Rootsi ja seal jooksku.”

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button