UUDISED

HEIKI HANSEN: SEDA VÄIDET, ET ELVA KOOLIS OLEKS RUUMIPUUDUS, MA EI TOETA

Tänasel Elva vallavolikogu istungil tuli teemaks see, kas Elva gümnaasiumis valitseb ruumipuudus või ei valitse. Hariduse eest vastutav abivallavanem Heiki Hansen avaldas arvamust, et Elva koolis ruumipuudust ei ole, tema polevat sellest kuulnud, kuid see seisukoht tekitas volikogusaalis mõningase debati.

Elva kooli ruumipuuduse teema kerkis päevakorda, kui volikogu liige Inna-Inga Kalmus tõstatas küsimuse, kas põhikoolihoone kaminasaalis saab läbi viia õppetööd või pole sealsed tingimused siiski tervisenõuetele vastavad. Abivallavanem Heiki Hansen (Reformierakond) osutas, et ruumide kasutus on kooli siseasi, kuid ruumipuudust, mis sunniks mitteklassiruume pidevalt õppetööks kasutama, tema teada väidetavalt pole.

Marek Pihlaku sõnul on ruumipuudus mõlemas gümnaasiumi õppehoones.

Hanseni väidet pareeris volikogu liige ja õpetaja Marek Pihlak, kelle sõnul on ruumipuudus põhikooli osas nii suur, et klassiruum rajatakse koguni senisesse kehalise kasvatuse ruumi, kus seni oli inventar. Mis tähendab, et inventari tuleb hakata õppetöö läbiviimiseks mujalt kohale tassima. Phlaku sõnul valitseb ruumipuudus ka Puiestee tänava gümnaasiumihoones. Ühtlasi küsis ta arendusnõunik Margus Ivaskilt, kas juurdeehitus ei ole mõeldav lahendus ruumipuudusele. Ivask vastas, et koolihoone kinnistu ise ei võimalda juurdeehitust rajada.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button