SPORT

ELVAS TOIMUVAD ALGAVAL NÄDALAL EESTI MEISTRIVÕISTLUSED DISCGOLFIS

Algava nädala kolmapäevast laupäevani, 3.-6. augustini toimuvad Sportland Prodigy Elva discgolfipargis Smartpost Eesti Meistrivõistlused 2022. Neljal päeval võitlevad meistritiitli nimel 160 sportlast, kelle käekäiku on võimalik jälgida mitmel moel. Kohapeal on kaasaelajatele suur telk ja ekraan, millelt jälgida vingeimaid mängijaid otse rajalt. Igal õhtul läheb Telia Inspira kanalil eetrisse otsesaade päeva kokkuvõtte ja intervjuudega.

Reedel, 5. augustil ootavad korraldajad kõiki huvilisi Restorani Wabrik, kus kell 18 algab GRAM auhinnamäng. See on võimalus tutvuda discolfiga, saada käsi valgeks ja kohtuda Eesti tippmängijatega. Võimalik on neilt osta ka mõned signatuurkettad koos värske autogrammiga.

“Elva discgolfirada on üks väljakutsuvamaid ja hinnatumaid Eestis, mistõttu oli suurvõistluse siia saabumine vaid aja küsimus,” teatab Eesti Discgolfi Liit oma teates. “Rada haldav Elva Disc Golf Club on üks aktiivsemaid klubisid ning Elvast on pärit ka kaks kõrgelt hinnatud mängijat – Eesti esinumber Albert Tamm ning mitte üldse kaugemal pingereas paiknev Kristo Raik.” Eesti meistrivõistluste-teemalised uudised on leitavad Eesti Discgolfi Liidu lehel https://discgolfiliit.ee/eesti-meistrivoistlused/ Ametlik Facebooki leht https://fb.me/e/1KJIgDFtH

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button