UUDISED

ELVA VALLA UUEKS VALLAVANEMAKS VALITI HEIKI HANSEN

Täna kell 16 toimus vallavolikogu istung, kus valiti uueks vallavanemaks  17 poolthäälega reformierakondlane ja senine abivallavanem Heiki Hansen.

Heiki Hansen on vahelduva eduga Elvaga seotud aastast 2011. Tema sõnul on üks kõige kiirem ja põnevam aeg on olnud just Elva valla aeg. „Vald on tegelikult olnud väga hästi juhitud, arenev, kaasav, oleme silma paistnud ka teistele omavalitsustele,“ sõnas Hansen enne hääletust.

Hanseni sõnul on Elva vald olnud ühtlaselt arenev vald ning ei ole eelisarendatud piirkondi. Selle heaks näiteks on värske vallavanema sõnul ka praegu käimas olevad arendusprojektid: kogukonnakeskuse ehitus Rõngus, Kentsi paisjärve taastamistööd, Pika tänava ehitus, kuu aja pärast saame näha ka kuidas algavad Rannu kooli rekonstrueerimistööd.

Järgneva kaheksa kuu jooksul on Hanseni põhieesmärgiks käimasolevate projektide lõpetamine: „Kõik käimasolevad projektid tuleb lõpuni viia ja selle eest ma ka seisan. Ka uute võimaluste kasutamisel ei tohi rongist maha jääda. Seda, kas ja milliseid suuremaid muutusi vajab Elva vald, selle jätaks ma valija otsustada kaheksa kuu pärast.“

Abivallavanematena jätkavad Marika Saar ja Mikk Järv ning uueks abivallavanemaks valiti Kertu Vuks, kes varasemalt töötas Elva vallavalitsuses arengu- ja planeeringuosakonna juhatajana. Uus abivallavanem Kertu Vuks sõnas, et jätkab mitmete teemadega, nimelt on hetkel pooleli nii sõidujagamisteenuse võimaluse arendamine ja üldplaneeringu koostamine, mis jõuab juba lähiajal eskiisi tutvustamiseni.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button