SPORT

ELVA VALLA SPORDIJUHIKS SAAB JÄLLE MAREK PIHLAK

Kui augustis senine spordijuht Madis Šumanov ametist lahkus, kuulutas Sihtasutus Elva Kultuur ja Sport välja konkursi Elva spordijuhi ametikohale. Oktoobrikuu jooksul asub spordijuhi ametisse pärast kolmeaastast pausi taas Marek Pihlak, kes seda tööd varasemalt kümmekond aastat teinud.

SA Elva Kultuur ja Sport juhataja Ivi Tigane ütles, et konkurss oli tihe ning kandideerisid mitmed spordiinimesed, kellel kõigil oli suur motivatsioon asuda Elva valla spordivaldkonda juhtima ja kujundama. „Mareki kasuks rääkis lõpuks siiski tugev kogukondlik taust, mida läbi suuremate ja väiksemate spordiürituste ja -tegemiste oleme Elva vallas juba pikalt näha saanud,“ lisas Ivi Tigane.

Peagi ametisse asuv Marek Pihlak sõnab: „Elva vald on aastakümneid olnud spordis teenäitaja – pühendunud treenerid, kes on oma ala parimad asjatundjad, väga head saavutused paljudel spordialadel ning suured kogemused erinevate spordivõistluste korraldamisel. See kõik vormistati suure töö tulemusena ka Euroopa parima spordilinna tiitliks.“ Ta lisab, et loorberitele puhkama jääda ei saa, sest Elva vald vajab investeeringuid ja uut taristut, mis tooksid nii lapsed, nende vanemad kui ka vanavanemad liikumise ja spordi juurde. „Tsiteerides Toomas Hendrik Ilvest – see, mis meid siia tõi, edasi meid enam ei vii,“ märkis Marek.

Marek Pihlak on üles kasvanud Pärnus, õppinud Tartu Ülikoolis ning Elvasse tõid ta töö ja pereelu. Ta on Spordiklubi Altia juhatuse liige, Elva Spordiliidu juhatuse liige ning Elva vallavolikogu liige. Marek Pihlak on Elva vallas korraldanud suurüritusi nagu Elva Kohvikutepäev ja Elva Südaööjooks. Elva spordijuht oli ta kümme aastat.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button