UUDISED

ELVA VALLA KAUNI KODU KONKURSS TULEB TAAS

Elva vallavalitsus kutsub kõiki aktiivseid elanikke märkama Elva vallas asuvaid kauneid hooneid ja avalikku ruumi ning esitama neid „Elva valla kaunis kodu 2020″ konkursile. 

Kandidaate saavad esitada kõik Elva valla elanikud ja külalised. Objektide hulgas võivad olla nii hooned kui ka rajatised, sh platsid, puhkealad jms.

Konkursile saab esitada kandidaate neljas kategoorias:

  • kaunis kodu ja aed (traditsiooniline talumaja, linnamaja, suvila, paarismaja ja ridaelamu);
  • kaunis kortermaja (korrusmaja või korrusmajade kogum);
  • kaunis ehitis (ühiskondlik ehitis s.o rahvamaja, koolimaja vmt, tööstushoone või hoonete kompleks, kauplus, vaatetorn jms);
  • kaunis avalik ruum (looduskaunis koht, supelrand, spordiväljak, avalik park, väljak vms).
Elva valla kaunis kodu 2019 konkursi võitnud Liia ja Endel Tilgari kodu Metsalaane külas.

Konkursi tulemused avalikustatakse Elva valla kodulehel, Elva valla lehes, valla Facebooki lehel ning valla äpis. Parimaid kodusid tunnustatakse Elva valla kogukondade tunnustamise üritusel 2020. aasta sügisel ning kategooriate võitjad esitatakse „Eesti kaunis kodu 2021″ maakondlikku vooru.

Anna meile kaunist kodust teada hiljemalt 15. juuliks e-aadressile elva@elva.ee märgusõnaga „Kaunis kodu” saates meile kauni kodu foto, selle omaniku e-aadressi ning telefoninumbri, et saaksime oma küllatulekust ette teatada. Teavita kindlasti ka omanikku tema kandidatuuri ülesseadmisest.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button