UUDISED

ELVA VALD ALUSTAS ELANIKUKS REGISTREERIMISE KAMPAANIAGA, KÄIKU LÄHEB ÕNNELOOS

Elva Vallavalitsus alustas täna elanikuks registreerimise kampaaniaga, mis pöörab sel aastal tähelepanu Elva vallas elamise võludele, käiku läheb ka õnneloos, sest loositakse välja kolm 250-eurost loosivõitu nende vahel, kes end on registreerinud Elva valla elanikuks vahemikus novembrist 21. detsembrini. Ühtlasi kutsub kampaania üles praeguseid elanikke oma elukohaandmeid kontrollima ja korrastama.

Kampaania raames räägivad neli erinevat inimest valla eri piirkondadest oma loo, kuidas on nemad saanud Elva valla elanikuks, miks on nad just siia elama jäänud ning mida nad oma kodukoha juures kõige enam armastavad. „Soovisime sel aastal selle kampaaniaga tuua fookuse tagasi siin elavatele inimestele – mis on nende mõtted Elva vallas elamisest ja mis neid siin elamise juures võlub,“ kirjeldas vallavalitsuse kommunikatsioonijuht Merilyn Säde.

Kampaanias räägivad videote kaudu oma loo Puhja seltsimaja kunstiline juht Enn Tobre, Kirepi külavanem Marju Jõks, Puhja kooli õppejuht Riin Massur ja Elva linna aktiivne elanik Kalju Hook. „Nende nelja inimese lood, kuidas nad on just siia elama sattunud või miks nad on siia jäänud, on kõigil natuke erinevad, kuid neid lugusid ühendab üks tugev joon – nad kõik armastavad väga oma kogukonnas elavaid inimesi ning nad on erinevad väljakutsed pööranud võimalusteks iseenda ja kogukonna arendamiseks,“ rääkis Säde.

Ta lisas, et iga kahe nädala tagant avaldatakse Elva valla sotsiaalmeedias ja valla infolehes ühe inimese video ja lugu. Nii rullub neljast erinevast vaatenurgast lahti Elva valla elanikuks olemise ja saamise lugu.

Elva valla elanikuks registreerimise kampaania kestab 4. novembrist 21. detsembrini. Nagu varasematel aastatel, loosib Elva vallavalitsus ka sel aastal kampaania raames välja auhinnaraha.

Sel aastal loositakse 3×250 eurot välja nende inimeste vahel, kes on Elva vallas elanud rahvastikuregistri järgi vähemalt kolm aastat (loosimises osalemiseks tuleb olla Elva valla elanik 1. jaanuar 2021 seisuga).

3×250 eurot loositakse välja nende inimeste vahel, kes on registreerunud end Elva valla elanikuks kampaania ajavahemikus ehk 1. novembrist 21. detsembrini 2020 (peab samuti olema valla elanik 1. jaanuari 2021 seisuga). Vallasisene ümberregistreerimine ei kvalifitseeru auhinnaraha loosis osalemiseks. Auhinnaraha võitjad loositakse välja 2021. aasta jaanuaris.

Kampaania esimest videot saate vaadata Elva valla Youtube’is, SIIN<https://youtu.be/xot2pI2ujX0>.

Rohkem infot, miks ja kuidas tulla elama Elva valda, leiab aadressilt www.tuleelva.ee<http://www.tuleelva.ee>.

Oma andmeid saab rahvastikuregistris kontrollida ja vajadusel elukohateadet esitada: https://www.rahvastikuregister.ee

Näita rohkem

Seotud artiklid

Üks kommentaar

KOMMENTAARIUM

Back to top button