SELTSKOND

ELVA UUDISED SAID LÄHETUSE

Neljapäeva, 12. märtsi õhtupoolik oli enamikule elvalastele tavaline ent mõnedel linlastel ja külalistel puges hinge  ootusärevus. Elva Keegel ja Restos esitleti uut uudisteportaali  ELVA UUDISED.

Kell 19.30 kuulutas Elvas sündinud ent praegu pealinnas elav kodulinna patrioot Priit Simson uudisteportaali avatuks. Taas on elvalastel võimalik lugeda internetiajastule kohaselt värskeid uudiseid. Ennekõike huvitab kõik see, mis toimub meie ümber ja kus oleme ise osalised. Lugejateni jõuab nii linnas kui vallas toimuv info. Oodatud on kõigi Elva valla elanike kaastööd. Aadressil info@elvauudised.ee on oodatud kõik, mis leiab aset kodutänaval, koolis, huvikeskuses jne. Teretulnud on arvamuslood ja video-ning pildimaterjal  kogukonna tegemistest. Rohkesti hakkab olema erinevaid videolugusid.

„See, et „Elva Postipoiss ja portaal Elva 24 on tänaseks tegevuse lõpetanud andis tõuke grupile ajakirjandusest huvitatud entusiastidele mõtte tulla turule millegi täiesti uuega. Loodame, et rahvas võtab selle omaks. Elva väärib parimat,“ rääkis portaali Elva uudised eestvedaja Priit Simson.

Lähe on antud ja üheskoos saame uudistevoos kõik aktiivset kaasa lüüa.

Meeleolukas õhtu Elva Keegel ja Restos pakkus lõõgastust ja vaheldust kõigile kokkutulnutele niigi pingetest üleküllastunud maailmas.

Näita rohkem

Seotud artiklid

Üks kommentaar

KOMMENTAARIUM

Back to top button