SELTSKOND

ELVA TÄHISTAB TÄNA VASTLAPÄEVA

Täna kell 18 tähistatakse Elva vallas vastlapäeva liulaskmisega Elva Verevi kelgumäel ning Sihtasutus Elva Kultuur ja Sport manitseb, et tuleks oma meeskond kirja panna. Osa võtma oodatud perede, organisatsioonide, asutuste, firmade võistkonnad. Täpsemad juhised lustliku mõõduvõtmise kohta antakse kohapeal. Pärast pikka vastlaliugu pakutakse osavõtjatele auhinnaks vastlakukleid ja sooja teed.

Osavõtuankeedis saab valida, millesest kelgutamisalast osa võtta – kas võistkondlik pikim liug, võistkondlik vigurkelgutamine, võistkondlik teatesõit või hoopiski pikim liug isetehtud sõiduvahendil. Või siis need kõik koos.

Korraldajad, kelleks on SA Elva Kultuur ja Sport ja Rõngu Rahvamaja ja MTÜ Kvaliteetaeg, kutsuvad üles, et Elva valla inimesed paneks oma meeskonna-võistkonna kirja siin: https://forms.gle/XrLAoNNTCSshce447 ja ei unustaks käima panna Strava rakendust, mis ühildub mugavalt spordikella või nutitelefoniga ning aitab koguda üheskoos Elva Miljoni raames kilomeetreid ning annab Elvale Euroopa Spordilinnana täiendava sisu.

Lisainfo miljoni liikumiskilomeetri kohta siit! www.elvamiljon.ee

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button