UUDISED

TÄIENDATUD! ELVA-PUHJA TEEL HUKKUS KAKS INIMEST

TÄIENDATUD 17:20

Teade raskest liiklusõnnetusest laekus häirekeskusele täna pealelõunal kella 14 paiku, kui anti teada Elva külje all, Elva-Puhja tee 1. kilomeetril juhtunud liiklusõnnetusest. Õnnetus juhtus Metsalaane küla piirkonnas.

Juhtunu kohta jagab täiendavat infot Tartu jaoskonna avariipolitseinik Rando Jõemets.

Raske liiklusõnnetus Tartumaal Elva vallas Metsalaane külas juhtus kella 14 ajal. Esialgsetel andmetel põrkasid kokku Elva poolt tulnud Hyundai linnamaastur ja Puhjast Elva suunas liikunud haagisega Volkswageni kaubik.

Kokkupõrge oli sedavõrd tugev, et saadud löögist paiskus kaubik ümber ning selles tagaistmel kaasa sõitnud turvavööga kinnitamata 40-aastane mees paiskus masinast välja, sai raskelt viga ning hukkus sündmuskohal. Volkswageni kaubikus oli kokku kolm inimest. Selle juhi ja kaasreisija vaatasid meedikud koha peal üle, haiglaravi nad õnneks ei vajanud. Hyundais viibis vaid 91-aastane juht, tema hukkus sündmuskohal.

Volkswageni juht oli kaine ja omab juhtimisõigust. Juhtimisõigust omas ka Hyundai juht, tema kainus selgub ekspertiisis.

Tee õnnetuspaigas on kaetud asfaltiga, avarii juhtus sirgel ja hea nähtavusega lõigul, kus lubatud maksimaalne kiirus on 90 km/h.

Tänase raske liiklusõnnetuse kõik täpsemad asjaolud selgitab politsei välja alustatud kriminaalmenetluses.

Inimelu hinnaga sai aga tänase traagilise õnnetusega taaskord kinnitust tõsiasi, et turvavöö päästab raskematest vigastustest ning võib säästa koguni elu. Volkswageni kaubikus oli kokku kolm inimest. Neist kaks, kes istusid eesistmetel, olid turvavööga kinnitatud ning pääsesid kokkupõrkest suure ehmatusega. Viga nad ei saanud. Kolmas, tagaistmel viibinud mees, oli aga esialgse info kohaselt rihmaga kinnitamata, ta lendas masinast välja ning hukkus sündmuskohal.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button