SPORT

ELVA MILJON KUTSUB 2. APRILLIL RATTAREEDELE

Nüüd on aeg oma rattalt talvega kogunenud tolm maha pühkida! Või Rattareedeks lihtsalt vajalikud hooldustööd ära teha. Nimelt ootab Elva miljon teid 2. aprillil kilomeetreid koguma justnimelt rattasõiduga!

Rattareedel antakse eksklusiivne Elva miljoni pusa sellele, kes kogub sel päeval rattaga sõites kõige rohkem kilomeetreid.

Peale selle loositakse välja auhindu kõikide nende vahel, kes sel päeval rattaga kilomeetreid koguvad. Ehk – sel päeval on rattaga kogutud kilomeetrid just eriti hinnalised, sest võita võib erinevaid auhindu!

Sel päeval lähevad loomulikult üldarvestusse kirja ka kõik muud kondimootoril kogutud kilomeetrid.

Ärge unustage rattasõidukilomeetrite salvestamiseks kasutada Strava äppi, sest rattakilomeetrite arvestus toimub sel päeval ainult äpi eriürituse kaudu. Ürituse leiate äpist: https://strava.app.link/2wQRJ0b3Ueb

Kõik, kes ei ole rattasõidufännid, ei pea kurvastama, sest õige pea on tulemas näiteks Lidumise Laupäev ning me ei ole ära unustanud ka kõiki teisi võimalusi, kuidas kilomeetreid koguda saab. Eriürituste osas soovitame jätkuvalt hoida silm peale Elva valla infokanalitel!

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button