UUDISED

ELVA MAJUTUSKOHAD ON RALLI TÕTTU PEAAEGU TÄIS

Juba sellel nädalavahetusel, 4.-6. septembril toimub Lõuna-Eestis Rally Estonia WRC Etapp. Elvasse jõuab ralli ürituse teisel päeval ehk laupäeval, kuid ettevalmistused suurürituseks juba käivad. Ka Elva motellid Verevi ja Waide on oma tavapärast rutiini muutnud.

Nagu võiks arvata, siis on huvi majutuse vastu rallinädalavahetusel suurenenud ning sellest tingituna on suurenenud ka majutuste hinnad. Siiski arvab Verevi motelli juhataja Janne Makarevits, et hinnad on hoitud rahakotisõbralikud. „Eesmärk ei ole teenida suurt tulu, vaid toetada sellise rahvusvahelise ürituse toimumist ja anda inimestele taskukohane võimalus seda külastada.“

Hetkeseisuga on laupäevaks booking.com-is Verevi motellis saadaval vaid üks kolmeinimesetuba hinnaga 150 eurot ning Waide motellis on toad välja müüdud.

Verevi motell ei paku ralli ajal vaid majutust, vaid ka meelelahutust. Nimelt on motell teinud koostööd Elva Kultuuriga ning 17. augustil leidis aset loos. Tegu oli Elva valla Rally Estonia kampaaniaga, täpsemalt ennustusvõistlusega. Samuti pakuvad nad soodustusi Rally Estonia nädalavahetuseks Elva Seikluspargis, et pakkuda inimestele lisaks rallile kaasaelamisele ka muid põnevaid tegevusi.

Ka Elvas asuval Waide motellil on lisaks rallile üht-teist pakkuda. Üheks päevaks (laupäevaks) 5. septembriks avatakse peamaja esimesel korrusel pop-up rallikohvik. Kohvik on avatud kella 10- st kuni 19-ni ja menüüs on kerged toidud nagu näiteks supp, pirukad, saiakesed  ja muu ning kohvi, tee ja karastusjoogid.

Waide motelli juhataja Katrin Kollist palub pöörata tähelepanu sellele, et Waide motelli suur parkla ja territoorium on seekord reserveeritud Rally Estonia korraldajate poolt ja eraldi omal soovil sõidukeid parkida ei saa.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button