UUDISED

ELVA KOOLI UUS DIREKTOR PIDAS TARTU PEETRI KOOLIS VASTU MÕNE KUU

“Loodusteadlasena saan öelda, et muudatused ongi elu,” rääkis Marek Sammul septembris Tartu Postimehele alustades esmakordselt uut kooliaastat Tartu Peetri kooli, luterliku õppeasutuse juhina. Muudatused ei jäänud ka tulemata, sest juba pooleteise kuu pärast lahkus ta ametist. Nüüd aga sai temast Elva gümnaasiumi direktor, sest esmaspäevast astus ta uude ametisse. Tartu Peetri kooli juhib praegu kohusetäitja.

Tartu Peetri kooli perega liitus Sammul veidi enne jaanipäeva, kuid siis algas suvevaheaeg. Sügisel rääkis Sammul Tartu Postimehele, et teda paelub Peetri kooli erilisus. Direktor rõhutas, et selle juhtimine on missioonitöö, kool on väike, aga kiirelt arenev. Wikipeedia andmeil oli ta Peetri kooli direktor 14. oktoobrini.

Kevadel lahkus Sammul Tartu Ülikooli Narva kolledži juhi kohalt isiklikel põhjustel. Seal oli ta töötanud 2019. aastast. Sammul on saanud üliõpilasena korduvalt Eesti Teaduste Akadeemia preemiaid ja 2007. aastal noore looduskaitsja auhinna, mille väljastas Eestimaa Looduse Fond.

Elva gümnaasiumi eelmine direktor Deivy Kivisalu pidas vastu septembri keskpaigast detsembri keskpaigani.

Elva Uudised küsis vastselt direktorilt, miks jäi tema töö Tartu Peetri koolis nii lühikeseks ja kas tema äkiline minek Narva kolledži juhi kohalt ei tekita küsimusi tema püsivusest. Samuti pärisime plaanide kohta remondi osas ja seda, mis peaks koolis olema tehtud õppeaasta lõpuks. Direktor Marek Sammul vastas nii: „Praegu, mil ma olen Elvas tööl olnud parajasti kaks päeva, ei ole mul pressiteates toodud infole midagi lisada. Minu eelmised töökogemused on kokku võetud ametlikus pressiteates ning Elva Gümnaasiumi käekäigust ja tulevikuplaanidest on minul vara rääkida.“ Vt ka:

https://tartu.postimees.ee/7595880/peetri-kool-alustab-uut-oppeaastat-uue-direktori-juhtimisel

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button