SELTSKOND

ELVA KOHVIKUTEPÄEV ALGAS! VAATAME PILLAPALLA PEOTOA KOHVIKUT KESK TÄNAVAL

Elva Kohvikutepäeva esimeseks alustajaks oli Pillapalla Peotoa kohvik Kesk tänaval põlises Elva Aiandus- ja Mesindusseltsi pruunikas puumajas. Kella üheksa ajal oli veel hetk hõredust, kuid siis hakkas kohvik kiiresti täituma. Teenindajad palusid siseneda tänavalt, aga einestada maja aias. Tuul lõõtsus ja kiskus siit-sealt inventari lahti, kuid hetk hiljem oli ilmataat juba malbem ja lubas isegi päikeseviirgu. Varjualused aias hakkasid kiiresti täituma.

Teenindajate seltskond oli kümnekonna inimese ringis, teiste seas teenindas hoogsas tempos ka abivallavanem Marika Saar, keda majaperenaine Karmen kiiruse ja töökuse eest kiitis.

„Oleme klassikaline hommikusöögikohvik. Pakume pannkooke, erinevates variatsioonides putrusid, müslit, värsked saiakesed. Meil on värske kohv, latte, cappucino, kõik variandid olemas,“ ütles Karmen, osutades kohvimasinale. „Ootame hommikusöögile!“

Lisaks tutvustas majaperenaine mängunurka ja ütles, et see on hea võimalus meelde tuletada, kus Elvas saab vajadusel laste sünnipäevi pidada.

Karmen rääkis, et lisaks saab osta ka natuke käsitööd, mis kohvikus välja pandud. Ametlikult tegutseb Pillapalla Peotoa Kohvik kella üheni, kuid kui toitu ja inimesi jätkub, siis kauem.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button