UUDISED

ELVA GÜMNAASIUM PEATAB ENNETAVA MEETMENA ÜHEKS PÄEVAKS ÕPPETÖÖ

Elva Vallavalitsus ja Elva Gümnaasiumi juhtkond otsustasid 13. märtsil üheks päevaks sulgeda koolimaja uksed. Tegemist on ennetava meetmena vältimaks koroonaviiruse võimalikku levikut.

Neljapäeval ilmus  Lõuna-Eesti Postimehes artikkel, et Võru koolid ja lasteaiad suleti, kuna eelmisel nädalavahetusel peeti Võrus juubelit, kus viibis ka vähemalt üks inimene, kellel on tuvastatud koroonaviirus. Elva Vallavalitsusele teadaolevalt viibis sellel sünnipäeval ka Elva valla ühe spordiklubi treener, kes on  haigestunud. Tema  osas ei ole veel selge, kas tegemist on koroonaviiruse või gripiga.

Elva vallavanem ja valla kriisikomisjoni esimees Toomas Järveoja kinnitas, kas tegemist on koroonaviirusega või mitte, saadakse loodetavasti teada reedese päeva jooksul. „See inimene on pöördunud kiirabisse ning loodetavasti saab ta anda vajaliku proovi. Täiesti võimalik on ka see, et tegemist on ägeda gripiga.“

Ennetava meetmena otsustati võimaliku viiruse leviku tõkestamiseks gümnaasium sulgeda ja koguda järgnevate tegevuste jaoks infot. „Kõige olulisem on see, et inimesed ise jälgiksid oma enesetunnet, peseksid regulaarselt käsi ja vajadusel pöörduksid oma perearsti poole või helistaksid perearsti nõudeliinile 1220.

Konkreetse spordiklubi juhatus võtab ühendust kõigi nendega, kelle lapsed või noored on treeneriga kontaktis olnud.

Reedel kell 10 koguneb Elva Vallavalitsuses valla kriisikomisjon, kus otsustatakse järgnevad tegevused, millest antakse teada nii valla infokanalites kui ka eraldi pressiteates.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button