UUDISED

ELVA GÜMNAASIUM JAGAS ÕPILASSTIPENDIUME

Elva Gümnaasium tunnustas edukamaid gümnaasiumiõpilasi õppestipendiumiga, kokku sai 250-eurose stipendiumi 15 õpilast. 

„Konkursi kohta peab ütlema, et õpilaste oskus enda tulemusi esile tõsta vajab kindlasti veel järgi aitamist ja on üsna ebaühtlane,“ ütles direktor Marek Sammul. „Samas oli väga positiivne, et mitmeid õpilasi esitasid konkursile nende kaasteelised, nt klassijuhatajad.“ Sammul selgitas, et komisjon pidas väga oluliseks õpilaste osalust ka koolivälistes tegevustes ning tähtis oli häid hindeid täiendav aktiivsus. Direktor tõi esile, et konkursil said häid tulemusi ka kaugõppe õpilased. 

Stipendiumi jagamisel arvestati õpilaste õpitulemusi, sh nii hindeid, põhjuseta puudumisi kui ka käitumist, kooli esindamist aineolümpiaadidel, konkurssidel, spordivõistlustel, isetegevuses jne, ning õpilaste panust kooli- ja kogukonnaellu, sh kooli tutvustamisse laiemalt.

Stipendiumi said Janeli Aan, Nathalie Lessing, Sandra Movits, Katariina Luure,  Lenna Org, Laur Henri Akkaja, Sofia Vavilova, Henri Lipping, Pauliina Luure, Laura Krillo, Kristiina Leuska, Liisa Krillo, Eveliine Nahkur, Lara Sauvola, Elsbet Pedaja. 13 õpilast olid statsionaarsest ja 2 mittestatsionaarsest õppest. Järgmine stipendiumide taotlusvoor on õppeaasta lõpus.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button