UUDISED

ELVA GÜMNAASIUM: AINUS VÕIMALUS NAASTA TAVAPÄRASE ELU JUURDE JA VÄLTIDA DISTANTSÕPET ON VAKTSINEERIMINE

Elva Gümnaasium saatis eile lastevanematele üleskutse vaktsineerimiseks, pannes südamele, et haigus on aina enam segamas koolitööd ja vaktsineerimine on ainus võimalus vältida edaspidi distantsõpet ning naasta tavapärase elu juurde. Teisipäeval, 19. oktoobril avaneb õpilastel taas võimalus end gümnaasiumis vaktsineerida Puiestee tänava koolimajas. Avaldame pöördumise.

„Eestis tõuseb COVID -19 nakatunute hulk, haiglad on juba ülekoormatud ja järjest keerulisem on korraldada koolis tavapärast õppetegevust,“ algab gümnaasiumi pöördumine.

„Alates septembrist on Elva Gümnaasiumis olnud ligi 30 juhtumit, mille puhul oleme pidanud koolis korraldama 237 korral kiirtestimist. Samuti käib Synlab testimisbrigaad koolis iganädalaselt! Koostöös Terviseameti ja Elva Vallavalitsusega oleme pidanud viima kaks klassi distantsõppele, et katkestada nakatumisahelad ning vältida suuremat haiguspuhangut. Ainuke võimalus naasta tavapärase elu juurde ja vältida edasisi distantsõppe perioode, on vaktsineerimine.“

„Koostöös Tartu Ülikooli Kliinikumiga pakub Elva Gümnaasium vaktsineerimata õpilastele võimalust 1. vaktsiinidoosi saamiseks Puiestee koolimajas teisipäeval, 19. oktoobril 2021. a. Õpilasi tuleb vaktsineerima TÜK Infektsioonikontrolliteenistus.”

„Oleme kõigile, kes on avaldanud soovi vaktsineerimiseks, saatnud välja täpsema info koos uue nõusolekuvormiga. Kes pole seda saanud, kuid soovib last siiski vaktsineerida lasta, siis palun andke sellest esimesel võimalusel teada meilile (hiljemalt 18.10 kell 12.00): katrinroomets@elvag.edu.ee. Aitäh! Püsigem terved!“

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button