UUDISED

ÄRIMOODULITES HAKATAKSE PAKKUMA MAITSEELAMUSI

Elva Vallavalitsus leidis avalikul konkursil rentnikud  keskväljaku, Arbi järve ja Kesk tänava ärimoodulitele. Pilkupüüdvad ehitised  valmisid eelmise aasta lõpul  keskväljaku uuenemisega.

 Abivallavanem Mikk Järve sõnul on ilusate ilmadega näha  keskväljakul palju jalutajaid. Inimesed  ootavad, et saaks jalutuskäigult midagi kaasa osta. „Usume, et ärimoodulite tegevus elavdab  keskväljaku elu ning annab kõikidele  võimaluse uut keskkonda veel paremini nautida.“

Kesk tänaval asuvas ärimoodulis ( apteegi kõrval) hakatakse pakkuma värskelt valmistatud  kooke ja pirukaid. Siit on võimalus küpsetisi  kaasa osta ning ette tellida. Kuna apteegi kõrval asuv ärimoodul on kohalikele tuntud kui jäätisekiosk, hakatakse siin pakkuma peale kookide ja pirukate ka gelatot ehk itaaliapärast jäätist.

Elva keskväljakul on koha sisse võtnud kaks ärimoodulit. Neist ühes avab uksed pitsakohvik, kus hakatakse pakkuma käsitööna valmistatud pitsasid ja pirukaid. Samuti on võimalik sealt osta karastusjooke ja jäätist. Teises moodulis jätkab tegevust Männilinna lilled.

Arbi järve purdel asuvas moodulis ootab suvel külastajaid võileivakohvik. Peale võileibade hakatakse  pakkuma  veel smuutisid ja piima-jäätise kokteile. Lisaks saab osta kohvi ja teed. Võileivakohviku valikust leiavad endale sobiva maitseelamuse veganidki.  Uutes müügikohtades saavad kliendid tasuda kaardiga kui sularahas.

Ärimoodulites algab kauplemine juunikuus. Vallavalitsuse kinnitusel on rendilepingud kauplejatega sõlmitud 2022.aasta jaanuarini.

Näita rohkem

Seotud artiklid

Üks kommentaar

KOMMENTAARIUM

Back to top button