UUDISED

ARBI JÄRVE ÄÄRNE RANNAPUTKA OOTAB RENTNIKKU

Arbi järve äärne rannaputka – ametlikus keeles ärimoodul – ootab rentnikku uueks hooajaks, pakkumiste tähtaeg on juba nädala pärast, 15. detsembril. Arbi järve ääres paiknev putka antakse rendile kuni järgmise aasta 31. detsembrini, kusjuures on võimalik pikendada perioodi kuni kolme aastani. Üürnik on kohustatud tegutsema vähemalt kevad- ja suvehooajal 1. maist kuni 30. septembrini.

Lahti peab see olema vähemalt kolmapäevast pühapäevani iga nädal. Ühe kauplemiskoha kasutustasu alghinnaks on 50 eurot kuus. Lisaks peaks putka olema avatud avalike ürituste ajal vastavalt kokkuleppele vallavalitsusega. „Eelistatud on toitlustusteenuse ja/või kohaliku käsitöö/toodangu/meenete/Eesti disainitoodete pakkumine vms (suhtuda loominguliselt!),“ teatab vallavalitsus oma kuulutuses. Vallavalitsuse komisjon hindab ideekontseptsiooni, Lahti peab see olema vähemalt kolmapäevast pühapäevani iga nädal.

Lisaks hindab komisjon menüü/kauba (sh teenus(t)e) kirjeldust, temaatilisust ja sobivust müügipaviljoni; sisekujunduskontseptsiooni kirjeldust (fotomaterjal või joonised palutakse lisada taotlusvormi juurde, ilma selleta taotlust ei arvestata;  turundusplaani; ettevõtja varasemat töökogemust ja teostatud projekte. Parima pakutud kasutustasu osakaal on 40%. Ärimooduli suletud netopind on 12,8m² ning see on varustatud vee- ja kanalisatsiooniühenduse, elektriküttega ning õhksoojuspumbaga.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button