UUDISED

ABIVALLAVANEM MARIKA SAAR: MINUL ISIKLIKULT ENAM UJULA MÕTTES EI KRIPELDA

Elva vald pole veel sellises seisus, et ise ühinemislepingus lubatud ujula rajada ja minul enam ujula mõtetes ei kripelda, räägib tänases Tartu Postimehes abivallavanem Marika Saar. Lehelugu tutvustab uut valmivat spordihoonet Arbi järve kaldal, kuid jutt jõuab ka ujula rajamiseni.

„Elva vald ei ole veel sellises seisus, et ise ujula rajada,” ütles abivallavanem ajalehele. „Õnneks on meil kaks järve keset linna.” 

Saar tunnistab, et ujula on paljudel ikka hinges, kuid selgub, et vald vaatab siinkohal erakapitali poole, mitte ei raja seda omal jõul nagu spordihoone puhul. „Eks seda ikka oodatakse ja me loodame erainvestorile, kes tahaks meie armsasse kuurortlinna spaa või ujumiskoha rajada,” märkis Saar.  

„Minul isiklikult enam mõttes ujula ei kripelda,” ütles Marika Saar. „Ujula oli tol korral (valdade ühinemise ajal ja 2017. aasta kohalike valimistel eel – toim) meie visioon ja unistus, mida polnud lihtsalt võimalik ellu viia.” Peamiseks takistuseks osutus ressursipuudus.  

Loos on juttu ka sellest, et basseini rajamine on keeruline töö ja pole lihtne seda ka pärast hooldada.  

Lähemalt:  

https://tartu.postimees.ee/7037630/septembris-avab-uksed-erilise-valimuse-ja-sisuga-uus-elva-spordihoone?fbclid=IwAR0Jx_ogxWJPyFEQM1C4rtZ–FZGHNX2cZAqk6g98q2NfGAS_fvxaF_T3yA
Näita rohkem

Seotud artiklid

Üks kommentaar

KOMMENTAARIUM

Back to top button