UUDISED

AASTA VALIMISTENI: REET VIKS JA JUTA LIPMEISTER KIIDAVAD HOOLEKANDETEENUSTE LAIENDAMIST JA KULTUURIELU ARENGUT

Seniseid aastaid Elva vallavolikogus kirjeldavad seekord reformierakondlased Juta Lipmeister ja Reet Viks. Mõlemad volikogu liikmed peavad Elva vallas tähtsaks kultuuri ning kinnitavad, et seisavad oma kogukonna inimeste eest, kuid seniste tegemiste kirjeldamisel jäävad pigem kidakeelseks.

Kultuurikomisjoni esimees Reet Viks (RE) peab järgneval aastal tähtsaks ettevalmistumist Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024ks, kuna see mõjutab ka Elvat.

Lipmeister tunneb uhkust Elva valla  rikkaliku kultuuri ja järjest paranevate turismitingimuste üle. Järgmisel aastal, mis jääb sellele vallavolikogu koosseisule viimaseks, peab ta ikka oma eesmärgiks kohalikus kogukonnas tekkivate küsimuste probleemide lahendada proovimist.

Oma suurimaks teoks volikogu liikmena peab Juta Lipmeister oma kogukonna esindamist ja küla küsimustele vastuse saamist. Lisaks ka kohalike probleemide kiiremat lahendamist.

Juta Lipmeister pole veel otsustanud, kas uuesti kandideerib.
(Foto: www.reform.ee).

Tema kolleeg Reet Viks arvab, et aastate jooksul on päris häid asju tehtud ja eriti tunneb ta uhkust Puhja piirkonna üle. Lisaks on temale hingelähedane sotsiaalvaldkond ning volikogu liige on uhke üle valla hooldusteenuste laiendamise üle.

Järgmise aasta valimisi Viks veel kommenteerida ei oska: „Ma ei ole tänaseks veel otsustanud. Kui ma kandideerin, siis ikka Reformierakonna nime all.“

Ka Juta Lipmeister eraldi valimisteks ei valmistu ega erilist plaani valimistel välja minekuks pole: „Jätkan ka edaspidi olemist otseseks kontaktiks vallavalitsuse ja kohalike elanike vahel.“

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button