UUDISED

VEREVI RANNABANGALO TÖÖTAB AINULT ILUSATE ILMADEGA

Eelolevaks nädalavahetuseks lubab ilmateenistus üle 20-kraadiseid temperatuure ja mõnusat rannailma. Vaikselt soojeneb vesigi.

Eile kirjutasime Verevi ranna valmisolekust eelseisvaks rannahooajaks. Tänavusel hooajal pakub rannahoones teenust firma CM Meelelahutus OÜ.   

Rannabangalo töötab vaid ilusate ilmadega. Foto Vambola Paavo.

Valla arengu- ja planeeringuosakonna juhataja Kertu Vuksi kinnitusel sõlmiti vallavalitsuse ja CM Meelelahutus OÜ vahel leping perioodiks 1.06. 2019 kuni 31.08. 2021. Firma peab toitlustamist pakkuma sellel ja ka järgmisel suvel.

“Vastavalt lepingu tingimustele on teenusepakkujal kohustus tegutseda  rannahooajal alates 1. juunist – 31.augustini ning koht peab olema avatud iga päev kella 11:00 – 19:00- ni.  Välja arvatud päeval, kui on pidev vihmasadu või päevane õhutemperatuur on alla 18 C.  Rannabangalo oli sel hooajal esmakordselt avatud juba möödunud nädalavahetusel, “ kommenteeris Vuks.

Eelmisel hooajal esimene rannatoitlustaja hange, tähtajaga aprilli alguses nurjus, maikuise tähtajaga hanke vormistamine aga võttis nõnda kaua aega, et rannas algas toitlustamine alles 21. juunist.

Näita rohkem

Seotud artiklid

KOMMENTAARIUM

Back to top button